Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2013, 20:20   #26
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Teoretycznie można by było to rozwiązać poprzez rozbudowe systemu ekonomicznego:

--- Stocznie: Zwiększające limity produkcji statków
--- Fabryki sprzętu wojskowego - Zwiększające limit produkcji armii lądowej
--- Fabryki lotnicze - Zwiększające limit produkcji eskadr lotniczych
--- Koszary - Zwiększające limit rekrutacji dewizji piechoty i produkcji krabinów/moździerzy

Dochód można by zwiększać poprzez Kopalnie (góry), Agronomię (Łąki, Pola, Rzeki), Przemysł (Miasta)
Dochód podstawowy byłby naliczany od ilości mieszkańców (Podatki), a każde państwo miało by inną wartość początkową Budynków Wojennych i Przemysłowych rozstawianych na mapach. (Utrata budynku - sektora z budynkiem = utrata dochodu i zmniejszenie limitów produkcyjnych)

Nie linczować mnie! Wkręciło mi się... po prostu za dużo strategii się grało (chociaż jak dla mnie to i tak zielony w nich jestem: zawsze przegrywam w szachy.)
 
Dhratlach jest offline