Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2013, 15:32   #70
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Hmmm.. Nie, nie uważam ich za "na siłę". Bez chęci do zawiązania Bractwa nie ma gry. Bez chęci do przygód nie ma gry. Pisałem o tym wiele razy. Solówek nie przewiduje. Na mnie zwaliliście zawiązanie Bractwa wiec teraz nie ma co nosem kręcić dla BG najważniejsza jest przygoda. To go odróżnia od innych zjadaczy chleba, lembasu czy miodowych ciasteczek. Jeżeli Ci nie pasuje, nie chcesz w to wchodzić to zaproponować mogę zmianę Bractwa, ale to też zależy od innych czynników. Jednak i tam będą watki Mrocznej puszczy. Sorry za tymczasowy brak polskich znaków. Nelise ma okazje poznać człowieczeństwo pod katem różnych kultur, które uosabiają współgracze. Ponadto dosłownych starców u elfow nie ma. Może ją to również zafascynować. Możesz tez sobie światotworzyć motywacje. Wymyślić sobie czemu chce obcować z tymi ludźmi. Nie chciałbym wokół zawiązania Bractwa robić niepotrzebnej dramy. Doceniam tez wczucie w postać. Rob to jednak pod katem intencji wspólnej gry. Od tej przygody odejdziemy tylko większością głosów i to miałem na myśli dając wybór odpowiedzi dla Baldora. To jest prolog. Odłączenie się od bractwa w czasie juz rozgrywki to tworzenie nowej postaci, zmiana bractwa lub koniec gry gracza.

Pzdr.

Edit: lol Marrrt. Dzięki za super motywację
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 14-02-2013 o 03:12. Powód: literówki
Campo Viejo jest offline