Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2013, 17:28   #29
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Rimini prawie zwyzywał własne ciało, za tak powolne działanie.
"No dalej! Dalej!" krzyczał w myślach.
potwór zaatakował go, kiedy był do niego bokiem, czym udowodnił, że masywne rogi jednak nie zawężają mu pola widzenia. Jak było to możliwe, Rimini nie wiedział.
W kolejnych szybkich ubezpieczonych ruchach znalazł się przy ciele stwora i obrzucił je bacznym spojrzeniem, zanim potwór zorientuje się w jego bliskości. Skoczył, by wylądował na grzbiecie bydlęcia, a następnie wbić ostrze miecza w któreś z jego oczu. Może nawet obydwa.
W myślach prosił, by drugi z wojowników, ten "shinigami" skupił na sobie uwagę rogacza tak długo, jak to możliwe. Oślepionego przeciwnika łatwo potem zmuszą do ucieczki, lub sami mu uciekną.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline