Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2007, 14:25   #31
Sheol
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Droga Milly, wyliniały Borsuku, wuju Arango, złośliwa Dragoniko, i cała nienormalna reszto, ogłoszenia parafialne:

Sala w Hermannsie załatwiona. Jest ona na tyle niewielka, że grupą piętnasto - dwudziesto osobową na pewno ją wypełnimy, więc zamykanie będzie potrzebne tylko, jeżeli będziemy robić LARP'a. W takiej sytuacji, będziemy płacić 7 złotych za godzinę. W innym przypadku, po prostu siedzimy w miłej knajpie, płacąc za piwo, pizzę, czy co tam będziemy chcieli. Możemy przynieść własną muzykę, byle nic super ciężkiego, bo będą jeszcze inni klienci. Klasyczny Rock&Roll, Nirvana czy NightWish mogą być. W razie potrzeby mogę się tym zająć. Prośba ode mnie: knajpa naprawdę jest warta starań, a biorąc pod uwagę że będzie to sobota popołudnie i wieczór, wypadałoby żebyśmy zapewnili jakiś rozsądny utarg. Chciałbym móc dalej urządzać tam rózne spotkania.

Niech żyje miły i sympatyczny uśmiech Sheola!! (O ile coś takiego istnieje :P Może u jakiegoś innego Sheola.) Bez kłopotów załatwiłem zniżki na napoje. Mogę przedstawić cennik obowiązujący dla nas, to znaczy erpegowców. Postaram się zrobić jakieś kotyliony, czy inne prowizoryczne identyfikatory. Chyba że coś takiego już jest zrobione.

Co do LARP'a: możemy go zrobić późniejszym popołudniem / wczesnym wieczorem, powiedzmy dwu - trzygodzinny. Wtedy trzeba by zamknąć naszą salę. Cena powyżej. Później możemy rozsiąść się przy poszczególnych stołach i grać w co popadnie. Na miejscu są do wypożyczenia szachy, jak również stół bilardowy i tablica do rzutek.

W ciągu trzech dni mam dać znać czy będziemy się zwalać, czy nie. Chodzi o to, że jeśli nas nie będzie, to właściciel zorganizuje jakąś inną imprezę, więc trzeba się szybko zdecydować. Zdjęcia knajpy są w jakimś moim poście powyżej. Proszę o szybką decyzję na ten temat. Potreba też określenia o której będzie można zamknąć knajpę po naszym wyjściu, czyli do której będziemy siedzieć, żeby można było dobrać odpowiednich barmanów. Sądzę że termin godziny trzeciej, czwartej w nocy, jest do przyjęcia.