Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2013, 19:31   #67
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Ibes?! A co ty tu robisz? Zresztą nie ważne. Słuchaj, w tym mieście dzieje się coś dziwnego, powinniśmy stąd uciekać tak szybko jak to tylko możliwe równocześnie jest tutaj coś co mnie przyciąga. Czuję, że gdzieś w tym mieście... Ba, w tym domu jest coś co pomoże nam lepiej posługiwać się magią. Ten budynek od razu przyciągnął moją uwagę, a ważniejsze jest to co się tutaj dzieje. Jak tylko się do niego zbliżyłem i zacząłem szukać wejścia to drzwi były zamknięte. Po niedługim czasie te same drzwi były już otwarte a nie widziałem żeby ktokolwiek tu wchodził. Do tego to dziwne pomarańczowe światło prowadzące tutaj. To pomieszczenie jest wielkie jak cała wioska o ile nie większe. Jakaś magia się tutaj kryje, jestem tego pewien i chcę się dowiedzieć jaka. Miej oczy szeroko otwarte i nie ruszaj się z miejsca. Spróbuję się skupić, może natrafię na jakieś wiatry, które nas pokierują. Nie chciałbym skończyć jako kolacja tego wielkiego robaka czy pająka, o którym mówił ten dziwny staruszek. Ale jeśli jednak to jest gdzieś w okolicach tej hali to zapewne niedługo też spotkamy krasnali, widziałem jak schodzili do kanałów w poszukiwaniu poczwar. Po swoim monologu elf usiadł na posadzce aby skupić się na wykrywaniu wiatrów magii, dzięki tej pozycji zawsze lepiej sobie radził niż na stojąco.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline