Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2013, 13:51   #41
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Patrick skinął głową, jednak nie odpowiedział niczego. Prawdę mówiąc, nigdy nie przepadał za Starkiem - ani tym w jego świecie, ani tym tutaj, zdaje się więc, że z pracy dla niego nici.
Pozwolił mówić tym razem swoim "braciom", sam zaś zachował pełne stoicyzmu milczenie, nawet wtedy, kiedy ruszyli już wgłąb zagajnika, a Stark i jego kompania odjechali.
Dopiero, gdy drzewa otaczały ich już zewsząd, zapytał braci.
- Jak myślicie, kim jest ta biała dama? To znaczy... Kim jest "u was"? Nie pamiętam nikogo takiego z mojego świata, a wierzcie mi - to było straszliwe bagno. Trochę podobne do tego tutaj. Wszędzie wojna...-
Stalker Spider odrzucił kaptur i rozejrzał się. Las wyglądał na pusty, ale pająk był gotów do obrony, gdyby spomiędzy zarośli wyskoczyło coś spragnionego świeżego mięsa herosów.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline