Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2013, 17:21   #4
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Zapomniałem wpisać w rekrutacji i w komentarzach jednej, ważnej z punktu widzenia graczy, rzeczy.
Punkty doświadczenia nadawane będą głównie za odgrywanie postaci, ale też będą ilustrowały postęp na ścieżce do następnej profesji.
W scenariuszu wyszczególniłem zadania główne, zadania opcjonalne, różnego rodzaju podjęte działania i wypowiedzi, które będą dodatkowo premiowane punktami doświadczenia. Zachęcam więc do podejmowania pomysłowych działań oraz do kreatywności. Uogólniając, punkty doświadczenia będę dawał za odgrywanie postaci oraz za kreatywność i pomysłowość przy podejmowaniu decyzji i działań, uzależniając to oczywiście od mojego planu do postaci. Świetnie rozegrana postać mogłaby awansować już po tygodniu gdyby nie to, że czarodziej szkoli się latami. Doświadczenie będę przydzielał wtedy, gdy liczba punktów odnotowana u mnie w zeszycie (prowadzę zeszyt dla Waszych postaci) przekroczy 100. Wtedy przyznam 100 doświadczenia (chyba, że wyjdzie np. z 90 na 110, to dam 110), i będziecie mogli je rozdysponować.
Czy taki system Wam pasuje? Mogę to zmienić i przydzielać je np. raz w miesiącu, albo raz na 10 postów :P
 
Yaneks jest offline