Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2013, 17:33   #7
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Chcę tylko uniknąć sytuacji takiej, że komuś się poszczęści i zabije jakieś wyjątkowo paskudne monstrum (raczej nie przewiduję w ciągu pierwszych paru tygodni spotykania wyjątkowo paskudnych kreatur, no chyba że na żywo np. grycanki ), to zgodnie z logiką powinien dostać full doświadczenia, i nagle np. z wojaka zrobi się rycerz. A przecież nie o to chodzi żeby sztywno trzymać pedeki, ale żeby realnie, w czasie, odwzorować rozwój postaci od tego wojaka do tego rittera
Poczekajmy na odpowiedź reszty.

EDIT:
Nałożyłem się komentarzem na kseta :P
Jak wrócę do domu to podrzucę, ile jest kasy na starcie bo siedzę w pracy od 6 rano i nie mam tu podręcznika. Dwójka od jedynki podobno zbyt wiele się nie różni, ani mechanicznie, ani fabularnie, ponoć do dwójki dorzucili trochę więcej "brudu".
Z tego co czytałem, trójka to już zupełnie inna para kaloszy (z zestawem kosztującym ponoć prawie 3 stówy omg), strasznie zmieniona mechanika itd.
Wszystkie sprawy organizacyjne uporządkuję dzisiaj w nocy. Koło 22:30 będę w chacie i wpiszę Wasze postacie w zeszyt to od razu zobaczę, czego brakuje i wtedy albo sam dolosuję (i poinformuję), albo poproszę o zadeklarowanie, wybór. Dajcie mi tylko proszę troszkę czasu, mam ciężkie 3 dni i bardzo mało czasu między dniami pracy (koniec o 18:30, 2 godziny powrót, próba z zespołem, o 3:00 pobudka).
 

Ostatnio edytowane przez Yaneks : 18-02-2013 o 17:37.
Yaneks jest offline