Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2013, 19:44   #11
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Przepraszam, bo faktycznie dawno nie grałem a nie chcę już edytowac posta, przy postaci oprócz plecaka, rzuca się w oczy z pewnością łuk przewieszony przez ramię i kołczan, a także miecz w pochwie przypięty do pasa
i dzięki za info dotyczące ekwipunku, zdaje się że jeszcze znaku nie wylosowałem ( i tak uwazam, to za jakies niepotrzebne badziewie... ale jesli ma to w czymś pomóc MG to coś wybiore, losowanie takich rzeczy uważam, za tak samo rozsądne jak losowanie profesji , lepiej wybrac coś co pasuje niż głowić się dlaczego mag dostał znak osiłka, lub na odwrót.

Co do panelu sesji - jesli to chodzi o wizerunki graczy u góry i szybszy dostęp do kart, to jestem za
 
Eliasz jest offline