Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2013, 08:56   #48
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Bricks był zadowolony, że udało mu się ujść z życiem, co prawda nie w pełni zdrowia ale żywy. Teraz pozostało tylko gdzieś się skitrać i pozbyć tego bełtu.

-Słuchaj, sprawa wygląda tak. Rudy nie żyje, Hak ściga nas i chce naszych głów. A mi z nogi wystaje pierdolony bełt. Tak więc skończ pierdolić frazesy i pomóż. Nie mam zamiaru latać z tym bełtem w nodze do końca życia. Potrzeba mi jakiegoś konowała.

Małolat cierpiał niemiłosiernie i tracił jasność umysłu. Teraz jedyne co mu siedziało w głowie to ból i konieczność wyżycia się na kimś żeby ulżyć sobie.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline