Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2013, 13:27   #44
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pete był trochę zawiedziony spodziewał się jakieś obleśnej staruchy albo gorącej laski a dostał jakiegoś zombie smarka. Swoim zwyczajem "zdjął" maskę i co zupełnie do niego niepodobne ukłonił się małej z szacunkiem

Spotkania z Madam Webb nauczyły go, że do wszelkich magików należy podchodzić z ostrożnością - Jest nas trzech i każdy ma inne motywy, więc proponuje ci trzy wytłumaczenia w ramach jednego -rzekł z uśmiechem

- Powinnaś mi pomóc, bo będzie to zabawne! Jeżeli wskażesz mi drogę odstawie show, którego nigdy nie zapomnisz! Jestem pewien, że masz jakieś metody śledzenia tego, co dzieje się w Okół, więc będziesz mogła rozerwać się śledząc nasze przygody. Zapewniam, że ja nie będę taki nudny i mydłkowaty jak "kuzyn" z tego wymiaru - zakończył puszczając oko do Białej Damy

Rozrywka była dla niego jedyną motywacją i siłą napędową przez ostatnich kilka lat. Tylko dzięki ciągłej walce przerwanej hedonistycznymi imprezami mógł zapomnieć o wewnętrznej pustce i zagłuszyć targające nim wyrzuty sumienia...
 
Brilchan jest offline