Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2013, 17:06   #29
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Wybaczcie nieudany rzut kością. Nie pamiętałem, jak się obsługuje tutaj ten system. Następne rzuty postaram się dodawać normalnie, pierwszy nie wyszedł a nie można go edytować, więc rzuciłem w kostnicy. Konto jeszcze mam tam nieaktywowane, dlatego musicie chyba uwierzyć mi na słowo :/

Odpowiada Wam taki tryb prowadzenia dialogów, jaki wprowadziłem w nowym poście do sesji? Zgodnie z przyjętą przeze mnie zasadą kolejności (pierwszy w poście, pierwszy w grze, i ostatni wcale nie będą pierwszymi ) staram się przeplatać Wasze dialogi z dialogami NPCów, dając jednocześnie trochę czasu na reakcję. To trochę spowolni rozwój scenariusza, ale da Wam większy wpływ na to, co mówią odgrywani przez Was bohaterowie, i większy wpływ na to, co się wokół nich dzieje.
 

Ostatnio edytowane przez Yaneks : 20-02-2013 o 17:20.
Yaneks jest offline