Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2013, 22:49   #8
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Napiszę tak - klimat będzie taki, jaki sam się wykształci. Jestem jednym z tych MG, którzy dostosowują się w dużej mierze do pomysłów graczy. Jeśli więc zrobisz sobie postać bardziej na myślenie - będziesz mieć łamigłówki, jeśli na bijatykę - znajdzie się sporo akcji, jeśli na przeżywanie - mogę Ci zrobić emo-sesję. Lubię prowadzić sesje, których rozwiązanie dla mnie samej jest niewiadomą, dlatego spotkacie na swojej drodze postacie i będziecie brać udział w wydarzeniach, które będą miały Was przekonać albo do ocalenia naszego świata, albo do sprowadzenia armagedonu...
Generalnie jednak jesteście zwykłymi ludźmi, choć niezwykłe rzeczy zaczynają się wokół Was dziać... z czasem coraz więcej.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline