Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2013, 23:00   #8
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post
Rozumiem że ktoś będzie chciał przeszkodzić postacią. Czy możesz zdradzić chodź troszkę z czym się zetkniemy? A może po prostu stworzymy grupę i zaczniemy obrady nad tym czy stworzyć nowy śmietnik na nowo?
Zgaduje, że Lucek będzie chciał wtrącić swoje trzy grosze i nakłonić ludzi do stworzenia/zostawienia takiego świat który będzie mu się podobał. Agenci niegdyś najpotężniejszego wśród Archaniołów najpewniej się pojawią na sesji jak mniemam, a kto wie może i jeden z graczy będzie jednym z nich.

Mnie z kolei zastanawia samo objawienie prawdy kim gracze tak naprawdę są: Pieczęciami, ale cóż, to raczej coś co wyjdzie na sesji. Ciekawi mnie też problem akceptacji prawdy, oraz ewentualne skutki psychologiczne i wpływ tego dość nietypowego czynnika na osobowość postaci...

Innymi słowy, podoba mi się ten pomysł!
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline