Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2013, 21:48   #45
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Patrick Parker alias Stalker Spider skinął głową, zgadzając się ze słowami swojego mrocznego "brata". Trzy wytłumaczenia w ramach jednego, bo każdy z nich był inny i miał odmienne od pozostałych motywy, które pchały go ku celowi.

- Powinnaś mi pomóc, bo będzie to słuszne. Jeżeli wskażesz mi drogę będziemy w stanie zakończyć tę wojnę. Jestem pewien, że nie jesteś do końca człowiekiem, ale mimo wszystko proszę cię, żebyś pomogła nam ocalić ich życia przed bezsensowną śmiercią. Nasz "kuzyn" stąd może już nie żyć, ale mu jesteśmy tutaj i we trzech jesteśmy w stanie ocalić ten świat.-

W jego świecie toczyła się podobna wojna, której nie był w stanie zakończyć - u jej podwalin leżało zbyt wiele zła, pychy i arogancji. Tutaj miał możliwość ocalić rzesze zwykłych śmiertelników od zmasakrowania przez nieznane zagrożenia i chciał dać im chociaż nadzieję na lepsze jutro.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline