Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2007, 09:09   #24
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Rhamona, Mój artykuł o mechanice WoDa powinien trochę pomóc w tworzeniu. A Kropki morzesz przeżucać między Atrybutami czyli jak masz7/5/3 to z 5 zabierasz 2 i dodajesz do 7 i już ma 9 czyli Jedna grupa atrybutów na 4. Lub poprostu Punktami wolnymi podnieści.
Jak chodzi o dojrzałości mojej postać raczej nie przebijesz. Bohater wojny w Wietnamie wyłączony przez Ciszę na czterdzieści-trzydzieści lat z obiegu. Przebudził sie i wpadł w nią podczas wojny. Arete: 4 Sfery: Życie: 4 Umysł: 2 Entropia: 1 Tradycja Verbena (I W tej sprawie się do ciebie zgłoszę na priw z małym pomysłem)
Więc teraz tak ma koło 80 latek Rozbuduje to i pewnikiem trochę pozmieniam podczas pisania Historii. Zgarniam też dla siebie Funkcje głównej siły uderzeniowej w Kabale, w końcu żołnierz :P. Tak zaznacze że przydałby mi się Zbrojmistrz/Kwatermistrz z Pierwszą na 2 i Materią tak na 3. Czyli Syn eteru lub Chórzysta który niema nic przeciwko produkcji sprzętu do zabijania. Mój cel życiowy zniszczyć Technokrację ze szczególnym uwzględnieniem Syndykatu wyjaśnię w Historii dlaczego. A jakie wy macie pomysły?

Edit:
Nudzi mi się więc trochę dopisze.
John(Narazie potem zmienie to imię) Był prostym synem farmera z Texasu. Gdy przyszło wezwanie do wojska cała ropdzina była z niego Dumna. Wyruszył jako jeden z pierwszych do Wietnemu (Czas jaki tam spędził musze posprawdzać by się zgadzało z faktami) Podczas jedenj z przepustek nadział się na pewną wietnamkę oboje przypadli sobie do gustu. Z jej powodu wziął kilka dodatkowych tur wojny. Pobrali się podczas drugiej z nich obiecał że zabierze ją do stanów. Niestety przez długi czas niemogł załatwić jej papierów. W końcu gdy nadszedł dzień wyjazdu pojechał po nią do wioski w której mieszkała Mei ling. Zaatakował wietkong. Wioska była znana z sympatyzowania z Amerykanami. Ostatnie i ajbardziej wyraźnę wspomnienie jakie pamięta to Mei ling nieżywa zabita przez odłamki granatu. Jej twarz... W tedy w skutek rozpaczy strachu i nienawiści przebudził się. Zabił wszystkich napastników, dosłownie rozerwał ich na strzępy. Pod postacią tygrysa z wzmocnionym ciałem był niepowstrzymaną furią z jaką nikt niemógł się zmierzyć. Po wszystkim wpadł w ciszę. Bez przerwy przeżywał motyw tuż przed atakiem jak siedział na werandzie czekając na Mei Ling. Znaleźli go żołnierze wietnamu trawił do obozu. Zachowywał się jak roślinka jadł jak mu dali chodził jak kazali pracował jak krzyczeli. Wykonywał rozkazy niczym robot posłuszny wojskowej dyscyplinie. Na mocy porozumień został wyzwolony z obozu. Trawił do domu Weterana i tam przesiedział na werandzie ub przy okienku całe czterdzieści lat. Jedyne co się zmieniło to siwizna i zarost który coraz bardziej skrywał jego twarz mimo wysiłku pielęgniarzy. Pewnego dnia gdy siedział przy swym oknie a cała reszta pensjonariuszy była na wycieczce. Do budynku wbiegła pewna starsza kobieta. Gonił ją jakiś młody mężczyzna w Garniturze. Dopadł ją w holu jego ręka odpadła a z otworu wysuneło się ostrze. Ona zwróciła się do jedynej postaci która to widziała. Johna. Pomóż mi. Proszę. John patrzył na nią swoimi pustymi oczami. Nagle pojawiło się w nich zrozumienie i gniew. Mei Ling Czterdzieści lat rozpaczy nad stratą ukochanej. Czterdzieści lat gromadzenia Furii i nienawiści dały w końcu upust. Z HitMarka zostały strzępy. A John w końcu wyzwolił się z Ciszy. Gdy zrozumiał co się stało niemógł uwierzyć że jego wszyscy bliscy nieżyją. Farma zlicytowana za długi. Siostra zmarła w szpitalu gdyż niemiała pieniędzy na operację. Młodszy brat próbował go odszukać zginął na tydzień przed jego uwolnieniem. Rodzice próbowali jakoś związać koniec z końcem ale nieuczciwy bank odebrał im ostatnią rzecz na jakiej im zależało Farmę. Gdy to wszystko do mnie dotarło gdy zrozumiałem że ta Technokracja jest winna śmierci mych najbliższych. Postanowiłem działać. Postanowiłem robić to czego najlepiej mnie nauczono Zabijać.
Natura: Bojownik Cokolwiek się zdaży JA PRZETRWAM.
Blizny na całym ciele po obozie i kulach które próbowały go zatrzymać gdy masakrował morderców Mei Ling. Jest to bardziej efekt psychologiczny niż typowe wyładowanie paradoksu. Zawsze gdy wraca do swej naturalnej postaci tudzierz gdy zmienia się w Tygrysa na całym ciele ma Blizny. Gdy przybiera wygląd innych postaci, zwięrząt ludzi blizny znikają.
Efekt Rezonansu Sfery życia. Ciężko określić jego wiek gdy ma podły melacholijny nastrój można dać mu nawet piećdziesiąt lat gdy z kolei nastruj ma wesoły to tuż przed trzydziestką tylko z siwizną. Najczesciej można go zobaczyć jako dostojnego i starszego Harleiowca w skórach i jeansowych spodniach.
Gdy zabiera się do jakiegokolwiek działania wykazuje się energią i zaangarzowaniem. Jest niesamowicie wytrzymały a wszelkie naturalne horubska omijają go szerokim łukiem. Ma zwykle przysobie kilka orderów z wietnamu jak się go pytają odpowiada że po ojcu uśmiechając się krzywo przy tym.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline