Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2007, 14:50   #27
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Tak po przeanalizowaniu to doszedłem do wniosku że możemy zbudować kabałę wokół domu Francis Louis Purcell Braci Żakowska może być każdym. Czytaj dwoje staruszków, Ja i Rhamona, plus studenciaki czyli na razie Ratkin i Esco chyba że się ktoś dołąnczy. Ja tam jestem po to właśnie postaci Rhamony była tą która mnie wyzwoliła z ciszy i uciekała przed Hitmarkiem. Jak planuje mieć mienie na 3 więc jak dojdzie kasa pozostałych i będziemy mieli Etherytę to będzie można całkiem pokaźnie wyposażyć Domeczek. Tak proponuje by domek był Węzłem tylko że teraz jak nasza czwórka będzie miała Węzeł na 1 to to sumujemy? Jak będziemy mieli przesadzone to pierewszy do odstrzału. Zręsztą ma być bitwa o węzły wiec lepiej nie przegiąć. Czy też bierzemy że każdy ma swoje miejsce. Jak się pomysł podoba? Wspólne miejsce zamieszkania znacznie zintegruje grupę. A pomysł wynajmowania studentom daje sporo możliwości dochodzenia chętnych podczas sesji.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline