Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2013, 19:20   #185
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Mam wrażenie, że druid zareagował co najmniej pochopnie. Jack nawet się nie wypowiedział, co chce zrobić, a ja sam mam wrażenie, że Woodes nie chciał sprzedać krasnoluda, skoro sakiewkę mu wciśnięto w dłonie. Ale to może tylko moja interpretacja

Poza tym, uważam zachowanie postaci za ciut niekonwekwentne. Jeśli druid jest postacią neutralną dobrą (wnoszę to z jego wypowiedzi), to czy naprawdę miałoby sens zostawić kapłankę wśród łotrów i świeżoupieczonych handlarzy niewolników? Czy nie próbowałby uratować krasnoluda, jak zaproponowała diablica (którą z kolei kierują pobudki czysto materialistyczne)?

Nie bierz tego do siebie, Nathias, tylko sobie po koleżeńsku gdybam :P . Uważam zachowanie druida bardziej za foch, niż de facto czyn zmierzający do rozwiązania sprawy.
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 26-02-2013 o 11:09.
Irrlicht jest offline