Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2007, 14:58   #37
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sheol
Milly, Wuju, Yarocie: A może czarna msza? Albo przyspieszone rekolekcje wielkopostne?
Nie do końca zrozumiałam o co cho :P

Ale tak czy inaczej cieszę się Sheolu, że zechciałeś pomóc w organizacji zlotu (dla niektórych spotkania :P ), bo zaczyna to wreszcie przypominać zlot z prawdziwego zdarzenia, z własnym kątem (a nie z wędrówką od pubu do pubu), z wieloma chętnymi i nawet z identyfikatorami Co do tego ostatniego - mogę wziąć na siebie zrobienie takich kartoników z logo forum (gdzieś było nawet kilka wersji tego loga) i nickiem, ale niestety nie jestem w stanie załatwić samych identyfikatorów, tak więc kazdy musiałby się w coś takiego zaopatrzyć sam (albo użyć agrafki od biedy ). Ale to już bardziej przed samym zlotem, żeby wiedzieć dokładnie kto będzie.

A jeśli chodzi o czas spotkania - pewnie do południa będą się wszyscy zjeżdżać dopiero, więc znając życie będziemy okupować dworzec w oczekiwaniu na kolejnych gości. Tak więc z pewnością dopiero od południa/wczesnego popołudnia moglibyśmy się przenieść do tego pubu. A do której? Dla osób nocujących w schronisku raczej będzie to godzina 21.00, dla reszty - no sami wiecie :P
 
Milly jest offline