Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2013, 09:05   #12
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
- Głośniej jeszcze... Powiedziałem, że Cię nie zostawię na ich pastwę. Pomogę..a niby jak możesz pomóc mi kopać ? - zakpił lekko z więźnia

-Uwolnij mnie, to ci pomogę - Odparł Otto. -Masz, użyj tego! - Rzekł jednocześnie rzucając pod twoją celę obgryzione kostki po pieczonym kurczaku. -Masz kamień i tacke, możesz zrobić wytrych.

Sigmarita znany był z tego że w mordę dać umiał. Znany był ze swojej żarliwości. Znany był również jako nie przejednany wróg chaosu. Czas by świat go poznał jako mistrza wytrychów. Zaczął robić wytrych. Ostrożnie i delikatnie, a zważywszy na dość duże i mocarne dłonie, nie było to proste. Potem zabrał się za zamek, próbując go otworzyć.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline