Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2007, 15:42   #39
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Sheol
Dobrze by było, gdyby reszta osób zapowiadających swoje przybycie, też wypowiedziała się na ten temat
To będzie moje pierwsze spotkanie więc mój głos raczej nie ma dużej wagi ale wypowiedzieć się rzeczywiście nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisał Sheol
hyba że brak ich wypowiedzi należy traktować jako milczącą zgodę na wszystko co zaplanujemy...
W moim przypadku właśnie tak jest. Wszystko mi jedno gdzie odbędzie się zlot, ważne żeby tylko do niego doszło(Sheol tutaj ukłony w twoją stronę za poświęcenie czasu i chęci żeby upchać nas w jednym miejscu). Proszę mnie nie liczyć także jako potencjalnego gracza(może w magica), już samo poznanie takiej dużej grupy ludzi będzie dla mnie wystarczającym szokiem. Na końcu mogę dodać że w miarę możliwości służę chętnie pomocą(gg 8200216).
 
mataichi jest offline