Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2013, 18:46   #128
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- Po tym, jak ten człek działa, strachem jest nie działać po jego myśli - westchnął Gereke, po czym kontynuował odpowiedź Ketilowi wciąż tak, by nikt inny go nie słyszał. - Zawsze ich się starałem unikać, obierać ścieżki na których nie było takich fanatyków, a teraz jednak los powiódł mnie inaczej. Nie wiem Ketilu… nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem nie byłoby dla nas opuszczenie tego miejsca. Ale czy zdołalibyśmy? Pewnie nie. I czy też możemy zostawić tych ludzi na jego pastwę. Był tu mutant, nie jeden, to złe, to fakt. Ale, czy przy jego metodach zaraz tu wszyscy nie zawisną? A przy okazji też i my? Musimy mieć się na baczności. Jak już chyba powiedziałem, niestety chyba lepiej współpracować. A przynajmniej sprawiać takie wrażenie. Lepiej być blisko niego, wiedzieć co planuje i może mieć jakiś wpływ na to…

Gdy to rzekł skinął tylko wyraźnie głową, nic na głos jednak nie dodał.
 
AJT jest offline