Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2013, 23:55   #45
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
W walce życie straciło trzech strażników i dwie pantery. Wszyscy zginęli od ciosów zaklętej broni rycerza śmierci, którą dzierżył jeden z elfów. Cała reszta została zamrożona i pozbawiona możliwości ruchu. W tym momencie Nareen, Aeshadiv, Alyanne i Furion stali poza zasięgiem wichrów przywołanych przez Ilidana. Z drugiej strony można było dostrzec więcej elfickich strażników biegnących w tę stronę. Cała reszta tkwiła jednak wewnątrz potężnych wichrów, po chwili jednak udało się wyjść jedynie strażnikowi dzierżącemu runiczne ostrze, który przekazał ową broń jej prawowitemu właścicielowi po czym jego ciało padło bezwładnie na ziemię.

- Musimy uciekać. –krzyknął adept druidyzmu.

Zarówno krwawy elf jak i czarodziejka momentalnie posłuchali i podążyli na swoim przewodnikiem. Alyanne jednak nie wiedziała co zrobić. Z jednej strony miała uciekać w towarzystwie rycerza śmierci i ocalić swoje życie a z drugiej strony musiała zostawić resztę drużynę na łaskę Azshary i jej ludu.


*********

- Lordzie Neltharionie, twoja siostra Ysera przybyła.
-ŚŚśświetnie, rozpocząć przygotowania do rytuału
- Tak jest panie.


*********

- Moja pani, zawirowania magii wywołane nieopodal miasta nie pozwalają nam na utrzymanie stabilności portalu. Co mamy robić?
-Kontynuować. Mój mąż nie może dłużej czekać
-Ale moja pani.
-Milcz! Rób co karzę!
- Tak jest moja pani.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline