Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 09:22   #127
secutor
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 1 secutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumny
Panicz - podejscie jest jedno.
Mierzymy wszystkich jedna miara.
Nie ma tak ze Ty pijesz z kieliszka a ja z gwinta.
Jesli odnosimy sie sceptycznie do para, to odnosimy sie tez sceptycznie do nauki.
A jesli nie odnosimy sie sceptycznie do nauki i lykamy wszystko co nam podaja, to nie odnosimy sie tez sceptycznie do para i tez lykamy wszystko bez zastanowienia.
Pamietaj, bo to warzne.
Wielcy naukowcy, sa uznawani za wielkich bo PODWARZALI nauke.
A to jest najwarzniejsze:
Oszusci sa wszedzie.
Jesli myslisz ze ludzie oszukuja tyklo w sprawach nadprzyrodzonych, to jestes naiwny.
Oszusci sa tez wsrod naukowcow, inzynierow, biznesmenow, ludzi religijnych itd. itp.

Nauka nie zajmuje sie rzeczami ktore sa powszechnie uznawane za oczywiste.
Inna sprawa co i dla kogo jest oczywiste i powszechne.
Pamietaj, jednoskti wybitne sa rzadkie.
Wekszosc ludzi to NIEgeniusze i to NIEgeniusze decyduja o przyszlosci.

Dhratlach - Z rzeki do ludzi wyszedl czlowiek i powiedzial:
- W rzece jest zloto. - na co jeden czlowiek odparl:
- Niewierze, - a drugi powiedzial:
- Wiesz co, ja Ci wierze. - Po czym obaj odeszli. Na co ten ktory widzial zloto krzyknol za nimi
- Zloto jest w rzece bez wzgledu na to czy mi wierzycie czy nie.

Twoja wiara Dhratlach, nie zmienia rzeczywistosci.
Uwierzyc mozna nawet ze sie ma trzecia reke na plecach, tylko ze to nie jest prawda.
Cytat:
Pan Błysk - " Co do osób parających się nauką, dowodów na słuszność ich poglądów miałem i mam aż nadto."
Nie ma dowodow na to ze wszechswiat powstal w wyniku tak zwanego Big-Bang, gdybs takie posiadal mialbys nagrode Nobla.
Co do reszty to sie zgadzam i chyle czola.
malahaj, gdybyscie mieli inne podejscie do kolegi mckorna, to teraz nie mial by zadnej wymowki, a tak to odszedl bo: "wszyscy sie z niego smiali".
I byc moze kilku innych ludzi zyje teraz w przekonaniu ze mial racje.
Zeby bylo jasne, nie rozstrzygam kto ja ma a kto nie.

malahaj, nauka/prawda, wszystko jest w stanie wyjasnic.
Co nie zakfalifikujesz do fizyki, to zakfalifikujesz do chemi, a co nie do chemi to do bilogii. A gdy poznasz je wszystkie zrozumiesz ze "nie ma" bilogii, chemi fizyki, bo te nauki sie przenikaja i sa jednym i tym samym, jest tylko jedno nauka/prawda.

A prawda was wyzwoli - J.Chrystus
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez secutor : 02-03-2013 o 23:51.
secutor jest offline