Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 11:12   #129
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie ma dowodow na to ze wszechswiat powstal w wyniku tak zwanego Big-Bang, gdybs takie posiadal mialbys nagrode Nobla.
Czy to oznacza, że mogę sobie wymyślić dowolna wersje jego powstania, która akurat mi pasuje? Ok. Powstał po tym, jak wielki Boo puścił bąka.

Cytat:
Co nie zakfalifikujesz do fizyki, to zakfalifikujesz do chemi, a co nie do chemi to do bilogii. A gdy poznasz je wszystkie zrozumiesz ze "nie ma" bilogii, chemi fizyki, bo te nauki sie przenikaja i sa jednym i tym samym, jest tylko jedno nauka/prawda.
Stwierdzenie z gatunku oczywista oczywistość. Nie widzę związku z tematem.

Cytat:
malahaj - gdybyscie mieli inne podejscie do kolegi mckorna, to teraz nie mial by zadnej wymowki, a tak to odszedl bo: "wszyscy sie z niego smiali".
I byc moze kilku innych ludzi zyje teraz w przekonaniu ze mial racje.
Wisi mi to. Naiwność i głupota ludzka jest tak powszechna, że nie ma sensu z nią walczyć. Jeśli po przeczytaniu tej dyskusji, ktoś „uwierzy” w zdolności PSI naszego łamacz mózgów, to cóż, żal mi go, bo będzie miał w życiu strasznie źle, jak go będą wszędzie na coś naciągać. I nie, nie jest to żadna obraza nikogo. Kolega nie tyle nie ma wymówki, co nie ma możliwości udowodnienia stawianych przez siebie tez, a to różnica.

Cytat:
A prawda was wyzwoli - J.Chrystus
Prawda jest jest jak [sami wicie co, prawda?]. Każdy ma swoją - mój kumpel.

Zestawienie tych dwóch cytatów, stanowi idealne podsumowanie naszej małej wymiany zdań i podejścia do tematu.


Bielon wiesz ile razy złamałeś w swym poście regulamin? Sesji za Ciebie nie dokończę, jak cię zbuntują. :P

Cohen jako rasowy Polak, cierpi za wolność naszą i wasza. Nie umniejszaj jego heroizmu.
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 01-03-2013 o 11:17.
malahaj jest offline