Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 23:03   #150
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Nie słyszałeś, bo to nie jest wygodne dla fanów zjawisk paranormalnych, że ich kumple siedzą w szpitalach psychiatrycznych albo łykają pigułki.
I tutaj jest zgryz mój drogi Anonimie. Nie jestem fanem zjawisk paranormalnych. Jestem tylko otwarty na to co mnie otacza i nie dyskredytuje niczego, ani nie obrażam nikogo tylko i wyłącznie dlatego, że nie mogę czegoś dowieść lub czemuś zaprzeczyć. Dziękuję bardzo.


Widzę, że Pinhead doskonale rozumie to co próbuję (najwyraźniej w pewnym stopniu nieudolnie, ale przecież jestem tylko człowiekiem) przekazać. Mam jednak nadzieję, że będzie nam dane znaleźć elementy wspólne między tymi dziedzinami kiedy technologia odpowiednio ruszy do przodu.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline