Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2013, 00:54   #165
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
Ludzie w większości z natury pragną poklasku i uznania innych. Gdyby istnieli ludzie posiadający zdolności psi lub inne tego typu, to byłoby o nich naprawdę głośno. Ten przesunąłby krzesło, tamten samochód, a następny wieżę Eiffla.
Gdyby nawet nie oni sami nie chcieli naukowych dowodów, to chcieliby tego ludzie obserwujący tego typu zjawiska.
Sztuki iluzjonistów to jedno, ale człowiek twierdzący, że siłą woli porusza przedmioty to drugie, nie uważasz?
Biorę to za możliwość. Jak by nie było, "ludzie w większości pragną poklasku i uznania innych" i mogę się z tym zgodzić. Tylko faktem jest, że nie znamy ograniczeń telekinezy (zakładamy, że istnieje). Osobiście poddaję w wątpliwość, aby można było za jej pomocą poruszyć coś więcej niż niewielki przedmiot i to w linii prostej na niewielką odległość i uważam, że nawet jeżeli ta sztuka by istniała to jej zdolności były by marginalne w zestawieniu z oczekiwaniami jakie wszyscy mają. Pamiętajmy też że ludzie z natury lubią wyolbrzymiać i ubarwiać swoje dokonania, żeby tylko wypaść lepiej. Podobnie ludzie będą zdyskredytować innych, tylko po to, żeby wypaść lepiej w oczach innych. Żyjemy w świecie egoistów.

Niestety, ponieważ nie mamy chętnych do eksperymentów mówię tylko śmiałe i zdecydowane: "Nie wiem czy istnieje czy nie". Czy nie mam tutaj racji?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 02-03-2013 o 01:00.
Dhratlach jest offline