Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2013, 13:00   #12
organizator
 
Reputacja: 1 organizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodzeorganizator jest na bardzo dobrej drodze
W całym tym natłoku myśli Wolfram nie poczuł nawet że ktoś stara się go podnieść. Cały ten czas nie przestawał mówić do siebie tego jednego zdania. Dopiero oparty o ścianę gdy usłyszał swoje nazwisko które przebiło sie przez jego uszy obok głosu komputera spowodowało że przez chwilę ucichł. Bardzo nerwowo rozglądnął się by dopiero po zwróceniu głowy z powrotem zauważyć przed sobą kobietę. Jednak zdawało się jakby w panice oprócz swojego nazwiska w całej wypowiedzi nic więcej nie usłyszał.
- Co? Co się dzieje? Ja nie chce umierać. Nie chce umierać! NIE CHCĘ UMIERAĆ! - z każdym zdaniem podnosił swój ton głosu.
- Co się dzieje!? Ja nie chce umierać! - złapał lewą ręką Lornę za ramię.
 
organizator jest offline