Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2013, 21:53   #146
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Nie ukrywam, że jestem nieco zawiedziony brakiem wszystkich z Waszej strony chociaż rozumiem powody.

Teraz możemy przyjąć zasadę:

a) rozgrywamy scenę w GG docku - to pozwoli nam poprowadzić akcje kawałek dalej

b) piszemy krótkie posty deklaracyjne

Panowie, którzy mieli wypadek, macie na KP zaznaczone dwa nowe współczynniki - poczytalność i wytrzymałość. Pojawiły się na nich pierwsze ubytki. Zasada prosta - 0 Wytrzymałości - bohater jest trupem. 0 Poczytalności - bohater jest szaleńcem - śliniącym się, bełkoczącym wrakiem człowieka.

Czas dla Was - przy wersji z GG dockiem - tydzień - czyli do 11 marca 2013r do 20.30.

Przy wersji - krótkie posty - do piątku włącznie - czyli do 8 marca 2013r - godzina 20.30.

I teraz szczere pytanie do Was wszystkich. Czy sesja Wam odpowiada? Czy nie nudzi? Może spodziewaliście się czegoś innego. Piszcie. Szczerze i nie owijając w bawełnę. jeśli jesteście nią zmęczeni, czy zniecheceni - wolałbym wiedzieć. jeśli chcecie zmian - wolałbym wiedzieć.

Podkreślałem to już, że to firmowy scenariusz - nie mój i próbuje go jakoś poprowadzić "po swojemu". Ale przygoda głownie opiera się na ... podróżowaniu w trudnych, ekstremalnych warunkach. A podróżowanie bywa ... nudne, czyż nie Więc, jeśli chcecie mniej "opisów przyrody" a więcej "akcji", dajcie mi po prostu taki sygnał. Zgoda?
 
Armiel jest offline