Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2013, 22:24   #41
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Ja zaobserwowałem jedno. Pewnie nie tylko ja, ciągle te same osoby krzyczą o niesprawiedliwości na forum. Te same osoby z obsługi próbują coś tłumaczyć.. (Raz poważnie z argumentami, innym razem żartami.)
Efekt zawsze jest również ten sam... Żadem albo odwrotny do zamierzonego. Choć ci co lubią siać ferment i jest to dla nich sztuka dla sztuki, pewnie czują się usatysfakcjonowani.

Nakręcanie spirali nikomu i niczemu nie służy. Każdy ma jakieś tam racje (jedni bardziej, inni mniej)
Współczuje obsłudze bo ma mimo wszystko bardziej przekichane. Bo jak dajmy na to Cohen przesadzi to dostanie bana. Raz bardziej słusznie raz mniej. Odpocznie sobie kilka dni od dyskusji (przynajmniej na tym forum). Wróci po oddechu, teoretycznie powinien spojrzeć na sprawę z dystansu. Nawet jak tego nie zrobi, pogada sobie pogada i temat zejdzie z afisza. Para z gwizdka również.

Problem polega na tym, że często para nakręca wspomnianą spirale.
Zaczynają się tematy o banach/wolności słowa/tyrani/trolowaniu itd..
Obsługa raz po raz musi w nich uczestniczyć. Bo jak zostawić parę bez odpowiedzi. Będzie, że brak jej argumentów. Jak zaś nie daj matko odpowie uruchomi spiralę... Odkąd bywam na tym forum, to zjawisko jest niczym odwieczne koło życia.

Osobiście lubię dyskutować, przerzucać się argumentami. (do upadłego ich sensowności lub rozmówcy) Z kolegami, ludźmi których ledwo znam... czy nawet moimi MG (pozdrowienia XD). Jednak po pierwsze. Obrażanie innych użytkowników jest nie na miejscu. Nieważne czy od debili czy innych, przypadkowo w żartach czy jakkolwiek chcecie tego bronić. Powinno być to piętnowane i kropka. Wasza wolność kończy się tam gdzie zaczyna się godność innych. Oczywiście blokowanie wszelakich innych różnic poglądów bo to offtop jest subiektywne. (raz mają racje obsługa, czasami jest to nadgorliwość. Osobiście bawi mnie zwracanie uwagi za np słowo cholera)
Zakazywanie offtopu w dziale offtop (o ile nie obraża innych) jest moim zdaniem głupie. Będzie oto jeszcze większy offtop i poco to komu? Niech se ludziska pogadają. Czytając większość tej dyskusji proponuje wam zaś wspólne piwko, rozładujecie emocje. Bielon w imię wyższych ideałów może poszerzy listę zaproszonych na pewną niecną schadzkę. Campo zawsze może napić się przez Skypa
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 04-03-2013 o 22:34.
Icarius jest offline