Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2013, 13:46   #148
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Kanna - dziękuję za szczerą wypowiedź i czekam na więcej takich.

Dlaczego zadałem to pytanie? Sprawa jest prosta. Po prostu odniosłem wrażenie, że nie bawicie się tak dobrze na niej, jak ludzie bawią się zazwyczaj na moich sesjach (powiem to bez fałszywej skromności). A skoro wybrałem Was do gry i postanowiłem zainwestować swój czas w poprowadzenie tej opowieści, to chciałbym, abyście dostali produkt możliwie najlepszy w tej sytuacji.

Analizowałem dynamikę Waszych postów i ich rozpiętość, Wasze zaangażowanie (jako drużyny) w dyskusje na GG docku i zauważyłem pewne "zmęczenie materiału". Może ono wynikać ze zmęczenia Waszych bohaterów i odgrywania ich stanu, ale również ze zmęczenia samą sesją. Nie potrafiłem tego rozgryźć - stąd bezpośrednie pytanie.

Jeśli zmęczenie wynika ze zmęczenia "graczy", mam na to rozwiązanie - tak mi się wydaje. Zrobimy sesję "dynamiczną" - z krótszymi terminami odpisów ale także z krótszymi postami deklaracyjnymi. Tylko w sytuacjach takiej konieczności zwolnimy tempo, by np: pogadać lub byście mogli ustalić jakieś plany?

Co Wy na to, byście na swoje posty mieli tak do 4 dni (podkreślam, posty krótkie, deklaracyjne - jak np. w moich sesjach typu Ymir, typu Wyspa Zapomnianych Demonów i wtedy GG dock będzie opcjonalny. A jak będzie konieczność, zmienimy tempo to tygodnia i użyjemy GG docka?

Czy pasuje Wam takie "przyspieszenie" sesji. Może wtedy uda się z niej wycisnąć więcej akcji?

Chyba, że to nie Wasze nią zmęczenie, ale konsekwentne odgrywanie nastroju Waszych bohaterów i nic nie zmieniamy.

Zapraszam do dyskusji.
 
Armiel jest offline