Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2013, 17:36   #51
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Cohen - powiem tak, chociaż pewnie zrobi Ci się przykro i znów coś napiszesz. Miej jednak odwagę to "kupić na klatę", "po męsku" jak ja błąd w imieniu znanego Polaka. Przyznać się: "zawiniłem", otrzymałem słusznie karę.
Pisałem gdzieś odwrotnie, skarżyłem się gdzieś, komuś, twierdziłem, że nie powinienem dostać jakiś warnów, że wygnano mnie na za nic?
Jeśli nie, co można sprawdzić, to o co ci chodzi?
Próbujesz w ten pokrętny sposób sprawić, bym padł na kolana i błagał o wybaczenie za krytykowanie niektórych modów?

Cytat:
Moim zdaniem nie ma co roztrząsać w nieskończoność Twoich krzywd i długości tego "wyroku". To się robi śmieszne i dziecinne, zwyczajnie. Znieś ten "ban" jak należy
Gdzie roztrząsam swoje krzywdy? Cytat proszę.
Chyba, że przez dąsanie się i roztrząsanie rozumiesz prostowanie waszych błędów.

Cytat:
Uwierz - ostatnim czego pragniemy, to "wojenki" o nic, z ludźmi - przepraszam za bezpośredniość - Twojego pokroju, którym wydaje się, że zawsze mają rację, a jak ktoś się z nimi nie zgadza, to jest - metodą Bielona - "klakierem" czy też od razu "debilem". Ja lubię konstruktywną krytykę. Ale KONSTRUKTYWNĄ.
Ale najwyraźniej nader chętnie się w nie angażujecie, inaczej byśmy nie gadali, inaczej nie byłoby przykładów nadgorliwości niektórych modów, itd.

Możesz też wyjaśnić mi, co rozumiesz przez konstruktywną krytykę, jeśli prostowania formalnych nieprawidłowości i błędów do niej nie zaliczasz.
Wiesz, żebym ja i inne warchoły mogli jej unikać.

Cytat:
Domagasz się zadośćuczynienia, przeprosin
Gdzie się domagam? Cytat.

Cytat:
Napisz - co Cię usatysfakcjonuje ze strony Obsługi, by sprawę raz i ostatecznie zamknąć.
Chcę pokoju na świecie i żeby ludzie sortowali śmieci.
 
Cohen jest offline