Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2013, 18:37   #48
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Patrick uśmiechnął się pod maską. Prawdę mówiąc, nie zależało mu na akceptacji, czy przyjaźni Białej Damy. Jego motywacją było ocalenie. Wiedział, że bez swoich mocy zginąłby już dawno temu, dlatego upewnienie się, że nie zostaną mu odebrane było dla niego celem nadrzędnym i najwyższym priorytetem.
- Idę.- Potwierdził i ruszył przed siebie, poprawiając ułożenie pasów podtrzymujących jego kuszę i noże. Bez nich czułby się dużo bardziej bezbronny i słaby.
Biała Dama, nawet jeżeli nie zabiegał o jej względy, niezwykle go intrygowała. Kim mogła być? Człowiekiem o niezwykłej wiedzy? Czy może czymś... dużo bardziej odległym od człowieczeństwa? Black Spider zdaje się czuł się bardzo swobodnie w jej towarzystwie. Stalker podzielił się tą obserwacją z Ghost Spiderem idącym wraz z nim nieco z tyłu.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline