Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2013, 20:28   #54
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Sądzę, że pójście tropem takich pojęć jak 'transparentność' czy 'prawo zwyczajowe' będzie dobrym pomysłem.
Podobnie jak przełożenie zasad equity nad bezmyślne okładanie ludzi regulaminem, nadgorliwości, wybiórczo-pokazowego karania, mentalności stada i tej prewencyjnej polityki 'a bo ktoś może poczuć się obrażony', której przykład dajesz tu:

Cytat:
To co Ty nazywasz nadgorliwością, większość nazwie sumiennością lub dbałością o forum. W innym przypadku np Szarlej mógł np. dostać informację od kogoś, że np. taki Cohen mu dokucza.
No i dobrze. Jak komuś się nie podoba, co i jak piszę, niech wyśle swoje uwagi bezpośrednio do mnie, żebym sam mógł je zignorować, a nie wpada mod i robi ciach, bo może za chwilę kogoś obrażę albo napisałem 'bredzisz', czy 'rżniesz głupa'. No zlituj się, to nie przedszkole.
W rzeczywistości jak ktoś cię w ten sposób 'obrazi', to też oczekujesz, że wpadnie policja i go zwinie albo lecisz do nich z donosem?

Takie słowa ogólnej mądrości.
 
Cohen jest offline