Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2013, 20:41   #56
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cohen - a jakaś odpowiedź, którą usilnie próbuję od ciebie uzyskać? Dasz radę, czy tylko będziemy polemizować. Naprawdę chciałbym usłyszeć od Ciebie jakąś konstruktywną myśl, co z tym fantem zrobić, jak sobie w przyszłości z podobnymi problemami poradzić, by osiągnąć satysfakcjonujący więcej niż tylko jedną stronę kompromis?

Doczekam się czy raczej szans nie ma?

Bo polemizować po raz któryś na to samo już mi się zwyczajnie, podobnie pewnie jak i Tobie, nie chce.

Ja mam jedną propozycję, którą już dałem.

Przestrzegajmy Regulaminu - nie ślepo, ale i nie wybiórczo. Zdroworozsądkowo, chociaż to niewątpliwie bardzo trudne, kiedy wejdą emocje w grę.

A jak ktoś mnie obrazi, to postępuję jak większość normalnych ludzi. Nie utrzymuję kontaktów z taką osobą, póki nie usłyszę "przepraszam". Bo i po co? Nie biegnę na policję. Nie zasłaniam się moderacją. Nie rozdają ostrzeżeń, nie zasłaniam się kolegami. Po prostu, jeśli zawiniłem i zdaję sobie z tego sprawę, mówię "przepraszam". Jeśli zostałem obrażony bez powodu, lub tak mi się wydaje (no bo przecież mylić się jest rzeczą ludzką a egocentryzm to nasza prawdziwa natura) - to czekam na "przepraszam" z drugiej strony, albo zwyczajnie nie podejmuje kontaktów.

Raz jeszcze proszę, jeśli potrafisz, podaj słuszną Twoim zdaniem metodę na unikanie tego typu zadrażnień i spięć.

Podoba mi się Twój pomysł z transparentnością. Jestem za,

Z resztą argumentów nadal się nie zgadzam, bo nie uważam by tutaj miało coś takiego miejsce, jak np "bezmyślne okładanie ludzi regulaminem". Moim zdaniem to właśnie ta Twoja urażona duma, o której pisałem wcześniej. Ty masz oczywiście prawo do swojego zdania, jak i ja do swojego.

Pamiętaj, że ludzie są różni i rożnie widzą świat, różne mają wartości. I należy to szanować. I znów zapraszam do moderacji. Będziesz mógł walczyć w Twoim zdaniem niesłuszne bany, bo o każdym dyskutujemy nim go damy. I czasami, uwierz mi, nie są to łatwe dyskusje.

Wtedy będziesz mógł bronić "niesłusznie" krzywdzonych i "luz jak trzeba".

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 06-03-2013 o 20:45.
Armiel jest offline