Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2013, 23:33   #60
Pan Błysk
 
Pan Błysk's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Błysk ma wyłączoną reputację
Armielu rację waćpan masz, prawo powinno być przestrzegane.

Someirhle i pozostali walczący o jawne banowanie nie wymienieni z nicka. Również macie rację, władza powinna działać jawnie.

Bielon wolność słowa to piękna rzecz. O jej praktyczności się nie wypowiem bo sami możecie to zjawisko zaobserwować.

Campo Viejo to co podałeś za przykład to recydywa. I tu proponuję odpowiedni zapis w regulaminie. Bo według twoich słów to wszystko ujdzie mi na sucho o ile tylko będę wystarczająco głośno krzyczał jak to mnie obsługa krzywdzi.

Podsumowując. Regulamin każdy akceptował i nie widzę powodu dlaczego jawne jego egzekwowanie miało by budzić kontrowersje. Wolność słowa w granicach ogólnych zasad przyzwoitości i regulaminu. I może ewentualnie modyfikacja regulaminu o punkt dotyczący recydywistów.

Czytając forum niejednokrotnie trafiałem na wasze posty i sądzę, że wszyscy wypowiadający się tu jesteście ludźmi inteligentnymi. Teraz zaś widzę jak jeden drugiemu próbuje udowodnić swoją wyższość i jego nicość intelektualną. No proszę, pozwólcie mi zachować strzępki wiary w człowieka i zakończcie ten nonsens dochodząc do konstruktywnych wniosków!
 
__________________
Jemu co góry kruszy jemu nie | Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie | Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce | Jemu diament
On diament

Ostatnio edytowane przez Pan Błysk : 06-03-2013 o 23:43.
Pan Błysk jest offline