Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 08:32   #65
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
A ja lubię placki Lubie owoce, warzywa, ciastka i ogólnie słodsze jedzenie. Chińszczyzna też mi bardzo smakuje. Mają ekstra makaron. Od niedawna wole Woka nawet od KFC Fajnie bo można zjeść trochę zdrowiej i smaczniej

A wy jakie jedzenie lubicie? Wydaje mi się to istotny temat do poruszenia skoro blokowanie offtopów jest gaszeniem forum to skończmy z tą głupotą jaką jest nadawanie nazw tematom! Stop porządkowi i sensowi w postach! Stop z rozmowami na temat! Mamy tego dość! Chcemy gadać o wszystkim, wszędzie! Kpić i drwić ile nam się podoba! Pisać co nam do głowy akurat przyjdzie, nie ważne czy z sensem czy nie! Dość tego ciągłego mówienia nam, że nam cokolwiek nie wolno!

Więc wracając do mojej rozmowy jakie jedzenie lubicie? Poza chińczykiem to kto nie lubi pizzy, no kto Chociaż nie przeczę do pozostałych fastfoodów też człowieka ciągnie, szkoda, że to wszystko tak tuczy. Kto wie może kiedyś wymyślą zdrowe żarcie o smaku grilowanego kurczaka było by super. Chociaż pewnie potem wyszło by po 20 latach, że śmiertelnie szkodzi zdrowiu :P To jak, jakie macie ulubione potrawy?

Ps. Proszę o odpowiedź na moje pytanie, ale tak bezsensu spróbuje też coś dodać w temacie tematu, oczywiście to bezsensu żeby wypowiadać się na temat...ale nieeeech już będzie. Wyobraźcie sobie takie pytania np właśnie o żarcie czy cokolwiek innego co akurat komuś przyjdzie do głowy x20 w każdym temacie A potem wyobraźcie sobie jak się to będzie potem czytało. Wchodzisz do tematu np Ulubiona moc - jakie zaklęcia podobają CI się najbardziej, a tu 10 postów o rozmowie na temat pogody i fail. Przyznam też, że nie przeczytałem prawie żadnego posta z tego tematu przed wypowiedzią bo po co, skoro mogę pisać co mi akurat do głowy wpadnie. Dział Hyde Park to luźny dział w którym można tworzyć dowolne tematy. Nikt bana nie dostanie za zrobienie tam np tematu JAKIE GACIE MAM NA SOBIE? Poza tym taka nazwa sugeruje że temat będzie prowadzony dla jaj. Jeśli jednak ktoś założy temat który nie sugeruje nazwą "wejdź i pisz co CI umysł na palce przyniesie" to pisanie tam o tym jakie gacie mam na sobie, jest raczej negatywne Poza tym jeśli chodzi o czarny humor. Trzeba też pamiętać, że to co np dla mnie będzie zabawne w formie kpiny, dla innych może być obraźliwe, warto wziąć to pod uwagę.

Wracając jednak do offtopu jakie jedzenie lubicie najbardziej?
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 07-03-2013 o 08:48.
JPCannon jest offline