Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2007, 08:44   #34
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
No cóż, nie lubię się wtrącać w czyjeś koncepcje postaci, ale skoro mam się wypowiedzieć to zrobię to.

Nasze drogi zeszły się już sporo lat temu, a moja postać nie należy do takich, która pozwoliłaby na to abyś łaził po mieście i zabijał ludzi. Nie ważne że są to przestępcy - nie można zabijać Śpiących.
Wokół ciebie i tak krąży już sporo duchów, ale nie ukryjesz ich jeszcze więcej przede mną, a jeśli dowiem się co robisz... nie będę obojętna.

Inna sprawa - jako weteran wojskowy na dodatek w formie roślinki przez 35 lat - jesteś aktualnie bardzo bogaty! Masz wysoką emeryturę w ogóle a przez 35 lat zebrało się już tego ogrom. Dodatkowo, należy ci się odszkodowanie za 35 lat straconego życia, które zabrała ci wojna. Moja postać może pomóc ci włożyć pozew przeciwko US. Army i pomóc odzyskać pieniądze.

Aby zająć cię czymś i spróbować zrehabilitować, Francis może znaleźć ci przyzwoitą pracę - chociażby stróż w szkole, lub stróż prywatnej bogatej posiadłości. Praca zmianowa, dobrze płatna i jak trzeba dostarczająca odpowiednich atrakcji.

Jako odznaczony weteran wojskowy możesz być teraz nawet szefem ochrony wielkich centrów handlowych, w których mógłbyś nawet obserwować i wychwytywać Technokratów (ewentualnie kompromitować ich lub zabijać bez mojej wiedzy).

Twoje Doświadczenie i zasługi są w Los Angeles bardzo przydatne. Możesz mieć nawet kupę znajomości wśród wysoko postawionych komendantów Policji lub w Wojsku. Możesz mieć znajomych w Państwowych magazynach lub nawet wciąż funkcjonujących fabrykach broni w innych miastach!

Teraz moja wskazówka dotycząca kropek - nie masz co zrobić z 4 CP? hehe to oddaj mi :P Jak to nie masz co zrobić? A sprzymierzeńcy? Znajomości? Wpływy w wojsku? Jesteś poważnym autorytetem, który przebudził się i na nowo zaczął żyć - nadrabiaj zaległości
Dodatkowo wydałeś wszystkie PW na Arete... no cóż, nawet 62-latek z dziurą wielką na 35 zdobył w swoim życiu wiele talentów, umiejętności, a przede wszystkim wiedzę! Lingwistyka, Medycyna, Nauka, Prawo, Śledztwo, Wiedza o procedurach wojskowych, lub szerzej, o wojsku. Możesz mieć nawet Kultury.
Co z tego, że masz zrobionego wypaszonego Maga (4 Arete) jak z ciebie słaby człowiek?
Nie wyobrażam sobie ciebie też bez Autorytetu, etykiecie wojskowej, Sztuki przetrwania, Krycia się, Czujności, Przebiegłości, Wysportowania i Zastraszania.
Przede wszystkim jesteśmy Ludźmi, Ludźmi ze Świadomością.
Po prostu więcej zrobisz w przygodzie Cechami Pozycji i Zdolnościami niż Magyą, tak czy inaczej :P
Z resztą to tylko moje zdanie, ja wychodzę z takiego założenia. Nawet jak gram w Wampira niemalże wszystkie PW pakuje w Zdolności i Pozycję oraz Siłę Woli - mam silną Postać, która ma pole do popisu swoimi normalnymi zdolnościami, a kiedy trzeba pomagam sobie Nadnaturalnymi.
 
Rhamona jest offline