Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2007, 09:11   #42
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Słuchajcie, pierwsza rzecz, że jeśli będziemy wynajmować tą salę to konicznie trzeba przejść już do konkretów i ustalić godziny i czas wynajmu. Ja się dopisuję do grupy wspierającej pomysł urządzenia Zlotu LI w jednym konkretnym miejscu.
Yarot ja się nie zgadzam byś ty znów coś sponsorował, jak już coś wynajmujemy to robimy zrzutę i tyle.

Po drugie, oczywiście ja się od poczatku na LARP'a pisałam i zdania nie zmieniam.

Potwierdzam oczywiście po raz kolejny swoją obecność i apeluję o zrobienie porządnego planu Zlotu.. A przynajmniej planu sesji.. Jeśli zdarzy się sytuacją braku chętnych do wykonania tego zadania, sama się mogę go podjąć.. Wystarczy napisać..

Jeszcze jedno, Yarot, nie martw się napewno się jakoś znajdziemy.. Z resztą napisz jakim pociągiem będziesz jechał to może się jeszcze nawet po drodze spotkamy jakąś większą grupą A jak nie, to ktoś nas odbierze.. Propozycja Sheola z mapką miała chyba dotyczyć tylko rodzimych mieszkańców Krakowa, a nie nas biednych, zagubionych przyjezdnych.

A i co z tą Czarną Mszą Sheolu ?? :P

Dobra to chyba na razie tyle..

Pozdrawiam
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline