Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 15:40   #4
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Keva miała mieszane odczucia, z jednej strony udało jej się załapać na statek, uchwycić rzadką okazję pozwalającą opuścić Emporium i poznać inny świat, z drugiej wcale nie była już taka pewna czy to faktycznie okazja, czy raczej kłopot. Spojrzała w ślad za wskazaniem Farry na metalowe chodniki oceniając szanse ucieczki. Coś w niej chciało wracać do miejsca w którym się wychowała, które znała i którego wyzwaniom potrafiła sprostać, bojąc się jednocześnie przekraczającej pojmowanie czarnej otchłani kosmosu, uwięzienia na statku bez możliwości ucieczki z ludźmi których nie znała. Jeszcze chwila, a niepewność i strach wzięłyby nad nią górę, popychając w stronę kraty wentylacyjnej, opanowała się jednak. Czy naprawdę chciała zaprzepaścić tę szansę by wrócić na wiecznie zatłoczoną planetarną agorę? Czy było coś czego będzie jej brakować? Ktoś za kim będzie tęsknić? Odpowiedź która pojawiła się w jej głowie upewniła ją w podjętej decyzji, ale i wprawiła w przygnębienie. Naprawdę nie było nic? Żadnego powodu dla którego warto by zostać? Najwyraźniej. Spojrzała z powrotem na kobietę, na jej twarzy nie było już śladu wcześniejszego wahania.

-Dziękuję za pomoc.- powiedziała poważnie i skłoniła się lekko- Na imię mi Keva i faktycznie nie chcę spędzić reszty życia w Emporium, nie wydaje mi się też żeby miało mnie tu spotkać coś co nie mogłoby mi się przytrafić gdybym została. Chętnie dotrzymam pani towarzystwa i wysłucham każdej opowieści jaką zachce się pani ze mną podzielić. A teraz spróbuję pokazać że mogę się na coś przydać.- uśmiechnęła się wesoło do swej rozmówczyni i pokuśtykała do pozostałych pomóc w załadunku. Cieszyła się że będzie mieć w tej wyprawie sprzymierzeńca takiego jak Farra. Przy pracy poobserwuje resztę załogi, a zwłaszcza swojego nowego szefa, by wiedzieć czego może się po nim spodziewać.
 
Agape jest offline