Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 22:24   #32
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
Willy przez chwilę miała pusty wyraz twarzy na pytanie o jej przejścia i aktualne nastawienie do Mefistofero. Pomijając wściekłość wykorzystania i te wahania nastawienia, to do tego jeszcze ten przerażający wypadek. Wszystko to ją trochę paraliżowało. Zawsze starała się utrzymywać kontrolę, tak nad sobą jak i innymi. Tak to już jest gdy ma się możliwość władzy nad ludzkimi umysłami. W takim wypadku twardy charakter i kontrola nad samą sobą to bardzo przydatne cechy. Wszystko to sprawiało, że Jones czuła się teraz dość niepewnie. Nie mogła mieć żadnej pewności co do tego jak dużo będą w stanie zrobić gdy znów spotkają tego maniaka.

-Nie martw się, też chce rozwalić tego porypańca-odrzekła sucho, starając się nie okazywać przy tym zbyt wielu emocji.

- Ok. Plan jest taki. Osadzimy ciebie jakieś trzydzieści, do czterdziestu metrów od budynku, tak, żebyś miała dobry widok na frontową ścianę. W bagażniku mam 5 sztuk AR.Dronów. Pilotowałaś coś takiego? Zamontujemy na tym bomby mojej produkcji, i rozstawimy w swobodnym zwisie nad rezydencją. Potem kolejno rozwalisz je o wejście, ściany i okna frontu rezydencji. A w tym czasie zajmę się likwidowaniem lokatorów, a ty będziesz mnie wspierać z odległości. Jeśli pojawi się policja i straż, ogranicz strzały, żeby cię nie znaleźli. Ja dam sobie radę wewnątrz. Ale z ewakuacją mogę mieć problemy. Jakieś pytania? -

Willy słuchała planu bez wyraźnej reakcji. Można było chwilowo pomyśleć, że nie słucha Tomasa. Ona jednak rozmyślała nad tym jak każdy z elementów tego planu może popsuć ich główny wróg. Po tym jak ich załatwił i czym wcześniej częstował, nie dało się za nic przewidzieć, jak zadziała cała ta taktyka.

-Moja sniperka jest gotowa. Żałuję, że poprzedni postawiliśmy na rozmowę zamiast od razu spróbować go wyeliminować. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie gładko. Chcę mieć już tą całą sprawę z głowy.
 
ElaOP jest offline