Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 22:37   #5
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Pomysł ciekawy, brak mechaniki niepokojący. Klasyczny WoD ma banalny system rzutów, który gwarantuje względną obiektywność i pozwala uniknąć niesnasek na linii Gracze-Narrator. Atrybuty, kropki i kwadraciki zapewniają bezpieczeństwo (a raczej jego iluzję), coś na co gracz może się powołać. Kręcą mnie zarówno wampiry, jak i magowie. Mogę gonić, mogę wkurzać goniących. Mogę nawet zakołkować Księcia. Dostosuję się prawie do wszystkiego...
Zakładając, że MG dopuści turlactwo.

A Komiko zapewne pasowałyby bardziej średniowieczne klimaty, niż średniowieczni turyści zwiedzający współczesność. Najpewniej nie doczytał koncepcji.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline