Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2007, 10:13   #37
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Ale ja zadzieram z samym Syndykatem! na mnie już polują technokraci.(Wrogów mam na 3 wiec średni poziom jak chcecie zwiększamy ekstremę do 5 ale to już jest czysta technokracja i cala mafia w LA na głowie i latam z wyrokiem zabić od ręki a ci co koło mnie nie mają lepiej) A wrogowie z wojska odpadają Wietnam był 35 lat temu w stanach jak budynek ma 50 jest antykiem wiec temu konfliktowi niewiele już brakuje Ludzie pomarli lub miało to miejsce tak dawno temu że mało kto by się tym przejął z resztą jest w chwili obecnej Irak Afganistan i Bin laden wiec stary poczciwy Wietnam został już pogrzebany.
Przez trzy lata dowiedziałem się że zginęła cała rodzina że jestem Magiem i czy chce czy nie chce biorę udział w wojnie wstąpienia. Z ledwością przyjąłem rozpad ZSRR, Nauczyłem się posługiwać swymi mocami w sposób nie instynktowny tylko świadomy. Nauczyłem się mówić afroamerykanin a nie czarnuch. 33 (Sorka walnąłem się w obliczeniach) lat bez kontaktu z światem. Dodaj do tego zwykłe zmieszanie człowieka gdy dowiaduje się o Świecie mroku że rządzi nim technokracja że Wilkołaki i Wampiry istnieją i tym podobne rzeczy powiązane z samym przebudzeniem a naprawdę wychodzi że przez trzy lata miałem sporo do nadrobienia. Ja nie miałem czego odzyskiwać. Ja musze stworzyć swoje życie na nowo.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline