Wątek: Mocny wojownik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2013, 13:24   #1
Traven
 
Reputacja: 1 Traven nie jest za bardzo znany
Question Mocny wojownik

Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum, kiedyś dawno temu(gdzieś tak z 5 lat temu) grałem w internetową sesję D&D, po tym czasie miałem długą przerwę, a obecnie znajomi zaprosili mnie na swoją sesję. Okazało się, że mogę grać już stworzoną postacią(grali już 8 sesję, a poprzedni "właściciel postaci" nie odnalazł się w D&D). Niby wszystko spoko, ale pojawia się pewien problem:
Moja postać to wojownik(człowiek), a pozostałe postać to kapłan, zaklinacz i tropiciel.
Obecnie jestem troszkę do tyłu z expem(tj. ja wchodzę na 4 poziom, pozostali na 5) i obawiam się, że grają nie podkokszonym wojem już wkrótce mogę bardzo odstawać.

Staty:
siła: 17
zręczność: 14
budowa: 17, albo 18(nie pamiętam)
inteligencja: 14
mądrość: 14
charyzma: 12

Atuty: Potężny atak, rozszczepienie, jazda konna, ulepszone trafienie krytyczne.
Umiejętności( wszystkie z możliwy do "taniego" rozwoju przez woja w miarę po równo(po ok. 5), brak rzemiosła + przeszukiwanie.

Ważna informacja: Gramy w D&D 3.0, MG nie uznaje klas fanowskich/nie opisanych w księgach.

Z tego co zdążyłem się zorientować to najciekawszymi klasami dla mnie będą: swordsage, warblade, psychowojownik.

Co polecacie ? Macie może jakieś rady wskazówki ? W jakich księgach znajdę opis powyższych klas(poza psychowojownikiem, którego już znalazłem).

Pozdrawiam
 
Traven jest offline