Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2013, 16:57   #7
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Irregular Zobacz post
Komiko: jak ty czytałeś mój wpis? Gdzie w XXI wieku wieże z magami, a przede wszystkim - gdzie w Świecie Mroku smoki? Coś tu jest nie tak. I czy ja wspominałam gdziekolwiek o jakichkolwiek królewnach? I Twoje pomysły nijak się mają do całej koncepcji gry.
Smoki w Świecie Mroku = Jaszczurołaki znane jako Mokole, zmieniające się w naturalnych rozmiarów dinozaury z opisaną w podręczniku opcją dodania skrzydeł, oraz ziania ogniem. Matka Ziemia tworzy fajne rzeczy, służące do unicestwiania wynaturzeń takich jak wampiry A posta faktycznie nie doczytałem patrząc na temat w pośpiechu i źle cię zrozumiałem. W takim wypadku muszę zmienić swoją opinię. Pomysł jest idiotyczny, tak jak to ująłeś w ostatnim punkcie ankiety. Zresztą widzieliśmy takie przeniesienie w czasie już w grze komputerowej, gdzie budzimy się po kilku misjach w średniowieczu, podczas transportu do muzeum w Nowym Jorku, wypadamy z trumny i mordujemy ochronę.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 08-03-2013 o 17:07.
Komiko jest offline