Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2007, 10:43   #38
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Dobrze, naprawdę nie chcę ingerować w twoją postać - wiem, że jest to nie bardzo miłe.

Pomóż mi tylko zrozumieć ją i napisz coś więcej o swojej postaci. Jaka ona jest tak w normalny powszedni dzień. jak sobie radzi z życiem, przecież wiesz co się stało, nie oszukujesz się. Może czujesz że masz 30 lat, ale kości czasem odmawiają posłuszeństwa. Lekarz mówi, że twoje serce jest jak dzwon i wysyła cię na badania. Bierzesz witaminy... Wiesz, ze wojna się skończyła już dawno. Co myślisz o wojnie w Iraku? Czy twoje życie trawi jedynie zemsta?

Jak radzisz sobie ze swoim Avatarem? To on zmusza cię do wyrządzania krzywdy ludziom? To on każe ci się mścić za lata Ciszy? Stajesz w opozycji ze swoim Avatarem czy żyjesz z nim z zgodzie?

Dodatkowo, mieszkasz z Francis - a co jeśli policja zapuka do jej drzwi? Jak zacierasz ślady zabójstw? Co z krwią na twoich ubraniach? Odciski palców, DNA?
Zabijając przestępców, sam stajesz się przestępcą - stajesz się do nich podobny - czy myślisz o sobie w takich kategoriach?

Jak udało ci się uśpić czujność Tradycji? Verbeny czy Kult Ekstazy a nawet Eutanatosi mają dużo sprzeciwu przeciwko zabijaniu Śpiących.

Nie musisz odpowiadać na wszystko - najbardziej interesuje mnie pierwszy akapit, resztę wyślij do MG - tak czy inaczej zapytałby cię z pewnością. Po prostu zastanów się jeszcze raz.
 
Rhamona jest offline