Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2013, 00:33   #17
Ervin
 
Reputacja: 1 Ervin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znany
Ervinesa niepokoiły te ciągłe przenosiny. Chętnie pozostałby w swojej wieży, ale cóż - nadszedł czas na negocjacje. Wysłuchał Davarenne i uśmiechnął się lekko.
-Tak. Na to czekałem, o Pani Przestworzy.
Po chwili uznał, że powinien coś dodać, by czasem Davarenne nie pomyślała, że nie chce się jej odźwięczyć;
-Powiedz tylko słowo, a uczynię co w mojej mocy, by twoja kraina była ciepła i piękna, a także zmienna niby ogien rozdmuchiwany przez wicher. Potrafię docenić pomoc, mam nadzieję, że mi wierzysz.
Tymczasem zwrócił się też do Oegyhma;
-Panie, ufam żeś dotrzymasz swego słowa i pomożesz mojej jałowej i ponurej krainie - zimnej i pustej. Chciałbym byś od zachodu, północy i wschodu otoczył moją domenę urodzajnymi w kamienie szlachetne, żelazo i inne surowce górami. Chciałbym też, by pozostały jednakże trzy naturalne wyjścia. Na północy i jeden, w miarę możliwości od wschodu. Chyba, że mój sąsiad (kto nim w ogóle jest?) tego sobie życzyć nie będzie. Ostatnia miałaby istnieć na zachodzie. W zamian użyczę Ci całej swej mocy, gdy tylko pomogę Pani Powietrza.
 
Ervin jest offline