Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2013, 12:34   #1101
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Właściwie najbardziej mnie obchodzi, jak używają jej w Cheliaxie. Chcesz to sam ustalić, czy mam sobie poświatotworzyć?

Właściwie to nie mamy konkretnych deklaracji, tylko plany... Hm... Panowie, chwytajmy za broń, jak Q chce odpisywać w tej sytuacji, to oznacza, że zaraz przez ścianę wejdzie troll

A tak poważniej - na razie zgody nie ma, to raz, dwa że charaktery nam się trochę wyostrzają i wyraźniej zarysowują różnice między postaciami, no i rozwijamy wątek poboczny paranoi, to trzy (no na razie głównie ja, reszta taka dziwnie spokojna... Ale tą całą rozmową podkręcamy Mestopha).
Moim zdaniem na razie jest zbyt fajnie, żeby to urywać tak bez puenty.
Mógłbyś za to dorzucić jakąś wypowiedź Kendry, głupio jak tak stoi niczym ćwok jakiś. Co prawda może to przypadkiem też urwać dyskusję, ale klimatycznie.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline