Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2013, 16:33   #305
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Ze względu na gorączkę temu postowi pewnie daleko do idealnego pisarsko zakończenia, ale chciałem już go wrzucić i zamknąć przygodę z Nowym Jorkiem.
Przynajmniej na czas jakiś, bowiem prawdopodobny jest powrót do tego tematu (obecnie spodziewany jakoś pod koniec tego roku kalendarzowego).

Dziękuję wszystkim za świetną grę i stworzenie sesji takiej, na jaką miałem nadzieję rozpisując rekrutację. Jak zwykle nie uświadczycie u mnie laurek każdy z osobna, przyjmijcie więc jedną wszyscy razem. Dla mnie osobiście była to jedna z lepszych sesji jakie prowadziłem, chyba najlepsza na LI. Mam nadzieję, że bawiliście się choć trochę tak dobrze jak ja.

Jeśli chodzi o fabułę, w założeniu miała być prosta i zależeć od decyzji Waszych postaci. Po to wszystkie te niezwykłe przedmioty. Zróżnicowana grupa dodała jeszcze smaku temu, ja osobiście jako MG zawiedziony byłem tylko porażkami w obsadzeniu człowieka mocno lojalnego wobec CT. To mogłoby zmienić ostateczny rozrachunek, chociaż kto wie?
Jakby były jakieś pytania, nie tyczącego się tego, co może być poruszone w kontynuacji, to chętnie odpowiem.

Jeszcze raz wielkie dzięki, chciałbym mieć takich graczy we wszystkich sesjach. A co, ja raz tez mogę posłodzić.

Pzdr
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline