Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2013, 17:37   #306
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dziekuję MG i Wam kochani współgracze za świetna zabawę!

Ostatecznie najwięcej miałem do czynienia z Sekalem i liliel, więc MG dzięki za cierpliwość a Graczce za to, że jej się chciało ciągnąć te przekomarzania z Edem. Nawet cieszę się, że dostał kosza od pozostałych pań, bo bym czasowo nie wyrobił flirtu na trzy poduszki z komórki! Ostatecznie i zaskakująco chyba nawet dla mnie, Felipa okazała mu się najważniejszym wątkiem i bynajmniej tylko łóżkowym. Ważniejszym od epickich założeń dla BG sprzed sesji. Manipulatorka pierwsza klasa :P

Myślałem, że planowana druga część będzie jakoś tak teraz, zaraz, w bliskiej przyszłość i już miałem się pożegnać, a tak... Pod koniec roku, kto wie, może będę miał więcej czasu, więc niczego nie wykluczam definitywnie.


Pzdr!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline